» » Cristiano Ronaldo İçin Napoli Yolu mu Görünüyor

Cristiano Ronaldo İçin Napoli Yolu mu Görünüyor

Cristiano Ronaldo İçin Napoli Yolu mu Görünüyor


İngiliz devleri arasında yerini alan Manchester United'daki geleceği belli olmayan yıldız topçu Cristiano Ronaldo için yeni bir haber daha ortaya çıktı. İtalyan basınından gelen açıklamalara göre Portekizli star, Victor Osimhen transferinin de bir parçası olan Napoli'ye kiralık gitmeye sıcak baktığını söyledi.
İngiliz devleri arasında olan Manchester United ve Liverpool arasında kıran kırana devam eden şampiyonluk yarışının olduğu Premier Lig’deki mücadeleler içinde sitemiz macizlev4.com üzerinden herhangi bir kasma, donma olmadan kesintisiz ve naklen olarak takip edebilir ve daha birçok lig ve spor dalındaki müsabakalara sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel maç yayınları için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın. Geleceği belirsizliğini korumaya devam eden yıldız isim Cristiano Ronaldo için yeni bir iddia daha gündeme geldi. La Gazzetta dello Sport'ta yer alan haberler ışığında Manchester United'dan gitmek isteyen Cristiano Ronaldo, Victor Osimhen transferinin bir parçası olarak da Napoli'ye kiralık olarak gitmek istediğini açıkladı.
Ya Osimhen Ya Da Antony Olacak
Ancak Osimhen'in transferiyle Manchester United'ın ilgilenmekte olduğu diğer bir yıldız Antony'ye bağlı olduğunu söyledi. Kırmızı Şeytanlar iki yıldızdan birisini de kadrosuna katmak istediğini söyledi. Eğer Premier Lig devi kararını Osimhen'den yana yaparsa Cristiano Ronaldo'nun kiralık olarak İtalyan takımına transferi gündeme gelebilir.
Menajeri De Önerdi
Geçtiğimiz günlerde gündeme gelmiş olan haberlere göre Manchester United, Victor Osimhen ile ilgilenmekteyken bu transfer ihtimali ışığında Cristiano Ronaldo'nun menajeri olan Jorge Mendes de Şampiyonlar Ligi'nde oynamayı çok istemekte olan Portekiz kökenli yıldızı Napoli'ye önerdiğini açıkladı.
Osimhen Manchestera Gitmek İstiyor
22 yaşındaki futbolcu geride bıraktığımız günlerde Manchester United'a gitmek istediğini açıkça söyledi. Ancak İngiliz devleri ile Napoli arasında henüz bir anlaşmaya varılamadı. Kırmızı Şeytanlar'ın Antony transferinden vazgeçmesinden sonra Osimhen için resmi teklif yapılması bekleniyor.
Ronaldodan Yanıt
Napoli teknik adamı Luciano Spalletti, geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu açıklamalarında her antrenörün de Portekizli yıldızla çalışmak istediğini dile getirmiş ancak eğer olursa Osimhen'in bonservisi ile transfer yapacağı ve Ronaldo'nun ise yalnız olarak kiralama yolu ile takıma geleceğinin altını çizerek takas anlaşması yapmayacağını söyledi.