» » Nikola Maksimovice Teklif Var

Nikola Maksimovice Teklif Var

Nikola Maksimovice Teklif Var


Savunmaya takviye yapmayı düşünmekte olan Sarı-Kırmızılı ekip son olarak formasını terlettiği Genoa ile serbest kalabilmesi için anlaşma sağlamayı başaran tecrübeli defans oyuncusu Nikola Maksimovic'e teklifte bulunan taraf oldu.
Savunma hattına takviye için transfer hareketlerine tüm hızıyla devam etmekte olan Sarı-Kırmızılı ekip , yeni hedefini gözüne kestirdi. Sarı-Kırmızılıların Genoa ile olan sözleşmesini bitiren Nikola Maksimovic ile ilgilendiği açıklamalar arasında yer aldı.
Teklifler Devam Ediyor
Alfredo Pedulla'dan gelen haberlere göre Galatasaray ekibi, Nikola Maksimovic için teklifte bulunan taraf olmayı başardı. Menajerinde değişikliğe giden Sırp kökenli oyuncu, Genoa ile serbest bırakılması hakkında anlaşmaya varmıştı. Maksimovic'in tüm maçlarını sitemiz macizlev4.com adreslerinden ulaşabilirsiniz. Şu ana kadar yapılmış olan tek resmi teklif Galatasaray'dan gelmiş olsa da tecrübeli defans oyuncusu ile ilgilenmekte olan bir ekip daha var.
Rakipleri Tekrardan Roma
Maksimovic transferi için Galatasaray'ın şimdilik tek bir rakibi var. Belotti transferinde de olduğu gibi Roma, Nikola Maksimovic için de devreye girdi. Jose Mourinho'nun takımı, savunma hattına takviye için Sırp kökenli oyuncu ile ilgileniyor.
Kariyerinde Sloboda Uzice, Kızılyıldız, Apollon Limassol, Torino formalarını giydikten sonra da 2017'de 21 milyon Avro bonservis ücretiyle Napoli'ye transfer olmuş olan Maksimovic, 2021'de bedelsiz olarak Genoa kadrosuna katılmış oldu. 30 yaşındaki defans oyuncusu, Sırbistan A Millî Takımı ile de bugüne kadar 25 karşılaşmaya çıktığını açıklandı.