» » Trabzonspordaki bu üçlü çok güçlü

Trabzonspordaki bu üçlü çok güçlü

Trabzonspordaki bu üçlü çok güçlü


Karadeniz temsilcisinde kadroyu kuvvetlendirme işlemleri tüm hızıyla devam ediyor. Ajax’tan Naci Ünüvar için görüşen Bordo-Mavililer, Alanyaspor’dan Efecan Karaca ve Adana Demirspor’dan defans oyuncusu Samet Akaydın’la da görüşüyor.
Bir yandan da Ahmetcan’ı yolladığı Ajax’tan Naci Ünüvar’ı kadrosuna almayı hedefleyen Trabzonspor , diğer yandan da Alanyaspor ’la Efecan Karaca, Adana Demirspor’la da Samet Akaydın için görüşüyor.
Naci her an son olabilir
Ahmet Can Kaplan’ın transfer zamanı boyunca Ajax’la güzel ilişkiler içinde olan Trabzonspor’da teknik adam Abdullah Avcı’nın isteğiyle Naci Ünüvar gündemde yerini aldı. 19 yaşındaki star adayının kiralık olarak alınması için Hollanda deviyle yapılan konuşmada çok ilerleme kat edilirken Abdullah Avcı da Naci’yi ikna etmeye çalışıyor. Genç futbolcuyla bizzat görüşüp bu yıl dahil onunla ilgili yapılacakları konuşan tecrübeli çalıştırıcı birçok transfer hamlesinde yaptığı gibi Naci hakkında güzel gelişmeler kat etti.
Efecan dünden hazır
Alanyaspor’la anlaşma yenilemesine karşın verdiği her konuşmasında, “Trabzonspor gibi bir kulüple adımın duyulması çok güzel” diyen Efecan Karaca için Alanyaspor’la bir kez daha görüşüldü. Visca’nın sakatlanmasıyla, Kouassi’nin ise beklentileri karşılayamaması transferi mecbur hale getirdi. Efecan’ın menajeriyle yapılan konuşmada futbolcu açısından hiçbir sorun yok. Deneyimli sağ kanat oyuncusu uzun zamandır hayallerini süsleyen büyük takım hedefini gerçekleştirmekte çok istekli.
İlgiler Samet Üzerinde
Ahmetcan’ın Kaplan’ın Ajax’a gitmesinden sonra Trabzonspor’da defans rotasında da oyuncu eksiği ortaya çıktı. Bu mevki de geçen yıl olduğu gibi şimdi de sorun olmasını istemeyen teknik adam Abdullah Avcı, savunmaya mutlaka bir takviye yapmayı istiyor. Bu açıdan iç piyasadaki futbolcuları takip eden Fırtına’nın Adana Demirspor’daki oyunuyla dikkatleri üstüne çeken Samet Akaydın’ı tekrardan gündeme getirdiğini ifade etti. Futbolcuyla alakalı Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak’la konuşulacak.
Başarılı takımlar arasında yerini alan Trabzonspor'un Süper Toto Süper Lig maçlarını sitemiz macizlev4.com adresinden canlı maç izle seçeneği ile takip edebilir, maç heyecanını yaşayabilirsiniz