» » Aston Villaya Diego Carlostan kötü haber geldi aşil tendonun koptuğu açıklandı

Aston Villaya Diego Carlostan kötü haber geldi aşil tendonun koptuğu açıklandı

Aston Villaya Diego Carlostan kötü haber geldi aşil tendonun koptuğu açıklandı


Premier Lig takımlarından Aston Villa'ya 29 yaşındaki başarılı defans oyuncusu Diego Carlos'tan kötü bir haber geldi. İngiliz takımından gelen duyuruda Everton ile yapılan maçta sakatlık geçiren Brezilya kökenli topçunun aşil tendonunun koptuğu ve ameliyat olması gerektiği söylendi. Uzun zaman maçlardan uzak kalması gereken Diego Carlos'un Dünya Kupası'nda da görev alması beklenmiyor.
Premier Lig takımlarından olan Aston Villa'ya, Everton ile yapılan maçta sakatlık geçiren 29 yaşındaki başarılı defans oyuncusu Diego Carlos'tan çok kötü haber geldi. İngiliz takımından gelen duyuruda Brezilya asıllı topçunun koptuğu ve ameliyat olması gerektiği açıklamaları yapıldı.
Dünya Kupasında da yok
Uzun zaman maçlara çıkamayacak olan Diego Carlos'un Dünya Kupası'nda da oynması beklenmiyor.
Neler oldu
Premier Lig'in 2. haftasında yapılan Aston Villa - Evrton karşılaşmasının 90+2. dakikasında Diego Carlos bir anda acı içinde yere düşmüş ve sağlık görevlileri gelmişti. Carlos maça devam edememiş fakat kulübü Everton'ı 2-1 yenmeyi başarmıştı.
Defansa takviye
İspanya'dan gelen açıklamalara göre sakatlığından sonra Diego Carlos'un uzun bir zaman yeşil sahalarda maç yapamayacak olması sebebiyle Aston Villa, transfer dönemi bitmeden defans oyuncusu takviyesi yapılabilir.
31 milyon Avro
Temmuz 2022'de Sevilla'dan Aston Villa'ya 31 milyon Avro transfer ücretiyle transfer olan Diego Carlos, İngiliz takımı ile yalnızca 2 maçta görev alabildi. Sakatlığı sebebiyle uzun bir zaman yeşil sahalardan uzak kalacağı söyleniyor. Başarılı takımlar arasında yer alan Aston Villa'ın Premier Lig karşılaşmalarını sitemiz macizlev4.com adresinden takip edebilirsiniz.