» » Bernardo Silva dan haberler gelmeye devam ediyor Barcelona mı yoksa

Bernardo Silva dan haberler gelmeye devam ediyor Barcelona mı yoksa

Bernardo Silva dan haberler gelmeye devam ediyor Barcelona mı yoksa


Adı Barcelona ile dile gelen Manchester City'nin yıldız oyuncusu Bernardo Silva, kulüpteki geleceği konusunda dikkat çeken açıklamalar yaptı. İngiliz uyruklu takımda iyi olduğunu söyleyen Portekizli star, transfer olabileceğini söyledi.
Adı transfer Barcelona ile geçen Manchester City'nin star oyuncusu Bernardo Silva bomba açıklamalar yaptı.
ESPN'de bulunan haberlere göre transfer hareketlerini dile getiren Silva, Burada mutlu olduğumu belirttim ama tabi ki ne olacağını bilmiyorum. Doğruyu söylemek gerekirse bekleyeceğiz. Takımla olan ilişkim çok iyi. Onlara karşı açık konuştum ve ne yapacağımı söyledim. Kalırsam hiç üzülmeyeceğim ve bu takımı her zaman çok seveceğim.
Mutlu değilsen gidebilirsin
Manchester City'nin kulüpten memnun olmayan topçularıyla yolları ayırabileceğini söyleyen Portekiz uyruklu topçu, "Herkese mutlu değilseniz gitmek size kalmış diyorlar. Tabii ki bizi göndermek için de para istiyorlar ama kişisel şekilde kulübüme çok bağlıyım. macizlev4.com bana karşı her zaman dürüst bir tutum sergilediler ve ben de onlara dürüst olmayı bırakmadım. Dediğim gibi City ile taraftarlarla beraber, teknik takımla, takım arkadaşlarımla olan konuşmalarıma her zaman saygım sonsuz, bu yüzden ne olursa olsun çok iyi bir şekilde gerçekleşecek." Açıklamalarını yaptı .
Barcelona söylemleri
Bernardo Silva'nın adı birkaç kere Barcelona ile geçiyordu. Hatta geçtiğimizi zamanlarda, takımların 67.5 milyon Sterlin karşılığında kontrat imzalamak üzere olduğu açıklanmıştı.
2025 yılına kadar kontratı olan Bernardo Silva geçtiğimiz yıl 50 maça çıkıp ve 13 kere ağları deldi, 7 gol pası vermişti. Ve tüm dikkatleri üzerine çekmişti.