» » Galatasaray başarı için çabalıyor

Galatasaray başarı için çabalıyor

Galatasaray başarı için çabalıyor


Sarı-Kırmızılılar’da Dursun Özbek ve yönetim üyelerinin başa geçmesi ile camia toplanırken, yeni yönetim üyelerinin iyi çalışmasıyla beraber, Erden Timur en başta olmak üzere yönetim üyeleri dışında kalan Dinçer Azaphan, Murathan Meserretçioğlu gibi birçok Galatasaraylı isim de takım için elinden geleni yapmaya devam ediyor.
Galatasaray ’da geçen yıl yaşanan kötü olaylar ve süreçten sonra, seçim zamanında Metin Öztürk’ün önemli bir hareketle adaylıktan geri çekilerek Dursun Özbek’e katılması ve seçimin kazanılmasından sonra oluşan beraberlik ruhu ile bir ay gibi kısa bir zamanda çok iyi bir toparlanmayla oldu.
Yönetim kurulunun, Galatasaray Adası’nın tekrardan Kulübe alınmasını sağlayan karardan sonra, Dursun Özbek ve yönetim kurulunun Ada’nın yan parsellerini de 30 seneliğine Sarı-Kırmızılılar’a kazandırılması ve sonrasında 26 gün gibi kısa bir zamanda NEF takımlarının olağanüstü çabaları ile adanın açılışa hazır olduğu ve getirilmesi için tüm Galatasaray camiası tarafından güzel bir şekide karşılandı.
“Koluma değil, kramponun altına da yazsanız bile sesimi hiç çıkarmam, aksine mutlu olurum”

Sponsorluklar hakkında Sarı-Kırmızılı iş adamları çok önemli destekler veriyor. Forma kol reklamlarının sponsorluğunu alan İşadamı Dinçer Azaphan, Galatasaray'a 6. kez sponsor olduğu için çok mutlu, “Daha önceki sponsorluklarım bu kadar iyi değildi. macizlev4.com Dursun Özbek başkanıma çok teşekkür ediyorum. Kolda değil, kramponun altına da yazsanız sesimi hiç çıkarmam, aksine mutlu olurum" açıklamalarını yaptı.

Öte yandan Genel Kurul'un onayından geçen ve ilerideki yıllarda Kemerburgaz’a taşınması gündemden düşmeyen Florya Metin Oktay Tesisleri’nin çalışmaları devam ediyor, Galatasaray Genel Başkan Vekili Erden Timur, Dinçer Azaphan ve Meserretçioğlu Yatırım Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Murathan Meserretçioğlu’nun destekleriyle durmaksızın devam ediyor.
Meserretçioğlu: “Daha yeni başlıyoruz”

İşadamı Murathan Meserretçioğlu, Galatasaray’da görev yapmaktan çok mutlu olduğunu söyleyerek, “Galatasaray’ımızın bugüne kadar gelmesinde büyük etkileri olan tüm Başkanlarımız ve yönetim üyelerimiz ile aile büyüklerim olarak kendilerini büyük rahmetle andığım Başkanlarımızdan Ali Tanrıyar, Büyük Amcam Avni Nuri Meserretçioğlu ve babam Aslan’a hizmette kusur bulundurmamayı, yeni başarılara imza atma için bizlere mirası olarak bıraktılar” açıklamalarını yaptı.